Advokát/Koncipient (008/CE/SKMCE/2022)

2022-08-12 03:08:24

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- advokátsky koncipient

- príprava právnych podaní, právnych analýz

- rokovanie s klientmi

- účasť na súdnych a iných úkonoch
Benefity a ďalšie výhody:
- 13. plat

- možnosť využitia homeoffice
Informácie pre uchádzača:
V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu:Súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“):Ako uchádzač o zamestnanie týmto udeľujem súhlas so spracúvaním a uchovávaním svojich osobných údajov (uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v profesijnom životopise, osobnom dotazníku, prípadne osobných údajov získaných pri osobnom pohovore) prevádzkovateľom STARSTAFF, s. r. o., so sídlom Galvaniho 7/D Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04, IČO: 47177594 . Poskytnuté údaje budú spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade s Nariadením GDPR. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 5 rokov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.Zároveň prehlasujem, že ma prevádzkovateľ oboznámil o povinných informáciách a právach dotknutej osoby v čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)

Vhodné pre absolventov:
Nie

Vodičský preukaz:
B

Iné znalosti:
Microsoft Excel, Microsoft Word
- samostatnosť

- zodpovednosť

- komunikatívnosť

- proaktívny prístup

Spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu predovšetkým v Slovenskej republike. Prostredníctvom svojich dcérskych spoločnosti však expandujeme nie len v rámci SR, ale pripravuje aj otvorenie pobočiek v zahraničí. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite. Oblasť pôsobenia:
Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnanie na dobu určitú Adresa:
STARSTAFF, s. r. o.
Galvaniho 7/D
Bratislava - mestská časť Ružinov
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Daniela Krupková
Galvaniho 7/D, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04, Slovenská republika
Tel: 0949000446