Analytik dát pre kvalitu EE

2022-06-28 23:19:15

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Zabezpečiť proces kompenzácie za nedodržanie štandardov kvality podľa platnej legislatívy.
• Spracovávať požadované údaje štandardov kvality EE z IS a pripravovať relevantné podklady pre ÚRSO v zmysle platnej legislatívy SR za spoločnosť ZSE Distribúcia.
• Sledovať termíny úloh, alebo poskytnutia údajov a vyjadrení od iných organizačných zložiek.
• Komunikovať s inými organizačnými útvarmi a s externými subjektmi.
• Sledovať zmenu legislatívy súvisiacu s výpočtom a vyplácaním kompenzačných platieb za nedodržanie štandardov kvality
• Spracovávať vrátené zásielky s oznámeniami o nedodržaní štandardov kvality
• Aktívne navrhovať riešenia na úpravu v informačných systémov pre zabezpečenie zasielania oznamov o kompenzačných platbách ako i realizáciu samotnej výplaty kompenzácii
• Príprava metodických pokynov pre oblasť uhrádzania kompenzačných platieb

Upresnenie platových podmienok

od 1300 EUR brutto + 15 % ročná výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Stravné poukážky v hodnote 4,50 EUR bez doplatku zamestnanca
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

11.7.2022

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška základnej mzdy je stanovená na úrovni od 1 300 EUR brutto a bude závisieť o odborných znalostí a skúseností kandidáta.
K uvedenej mzde prináleží aj 15 % ročná výkonnostná odmena pri 100 % plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 11.07.2022

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Všeobecne požadované znalosti

Ostatné certifikáty:
*Microsoft Excel - mierne pokročilý
*Microsoft Outlook - mierne pokročilý
*Microsoft PowerPoint -mierne pokročilý
*Microsoft Word – mierne pokročilý
Ďalšie požiadavky:
*Analytické myslenie
*Jasná komunikácia
*Flexibilita
*Zodpovednosť, spoľahlivosť, pracovitosť
*Zmysel pre doťahovanie detailovPočet rokov praxe: 2

Vodičský preukaz

skupina: B

Charakteristika spoločnosti

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom - domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Adresa

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)
Čulenova 6
Bratislava
Slovenská republika10021518Reagovať na ponuku