Farmaceut

2023-01-04 23:52:05

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
práca vo verejnej lekárni-výdaj liekov na lek. predpis, OTC, zdravot. pom., príprava IPL, výdaj e-shopu a ostatné činnosti súvisiace so zabezpečením chodu lekárne
Benefity a ďalšie výhody:
ponúkame prácu v stabilnej firme s rodinnou tradíciou v príjemnom zohratom kolektíve, flexibilný prac. čas, víkendy a sviatky voľné /okrem cca 4hod v mesiaci/, možnosť individuálnych bonusov a odmeny podľa mesačného výkonu, možnosť zamestnaneckých zliav na OTC sortiment v lekárni, podpora ďalšieho vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk

Vhodné pre absolventov:
Áno

príjemne vystupovanie, ľudskosť a empatia voči pacientom a navzájom, odborná spôsobilosť, spoľahlivosť a záujem o prácu, kreatívne myslenie, humor a dobra nálada 🙂

Charakteristika spoločnosti:

verejná lekáreň Oblasť pôsobenia:
Lekárne Adresa:
MANDRAGORA LEKÁREŇ, s. r. o.
Fedinova 9
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
lucia kubovicova
Fedinova 9, Bratislava, 851 01, Slovenská republika
Tel: 0903123039