IT Analytik (Ref. č.: 1-15-39518)

2022-09-14 22:34:34

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Do slovenskej spoločnosti pôsobiacej v oblasti bankovníctva hľadáme IT analytika/IT analytičku, ktorí by sa radi podieľali na vylepšovaní procesov.Náplň práce:
- pochopenie biznisových požiadaviek a ich preklad do IT riešenia
- analýza funkčných požiadaviek a tvorba technického dizajnu
- účasť pri vytváraní a zmene integrácií medzi aplikáciami
- príprava podkladov pre vývojárov a spolupráca s nimi v tíme pri implementácii riešenia
- poskytovanie podpory v testovacej fáze pri riešení chýb
- podpora produkčnej verzie aplikácií, práca na analýze a oprave chýb
- komunikácia s internými aj externými dodávateľmi
Benefity a ďalšie výhody:
- Možnosť hybridného home officu
- 5 dní dovolenky navyše
- Flexibilný pracovný čas
- Bezproblémové parkovanie
- Príspevok na stravovanie v hodnote 5 Eur na deň, aj počas dovolenky
- Príspevok do 3. piliera
- Spoločné udalosti, teambuildingy
Informácie pre uchádzača:
Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventov:
Nie

- predchádzajúce skúsenosti na pozícii IT analytika min. 2 roky
- skúsenosť s písaním funkčných technických špecifikácií
- základy SOAP/REST a SQL
- tvorba procesných diagramov za použitia BPMN, UML
- výhodou je poznanie agilnej metodiky

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.