Manipulant logistiky

2022-10-25 03:09:45

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
9333004 - Pomocný pracovník v sklade (skladový manipulant)Pracovná oblasť: Technické a manuálne prierezové zamestnaniaPočet voľných miest: 150Náplň práce: MANIPULANT LOGISTIKY: vykonáva príjem a výdaj tovaru, triedenie (delenie) tovaru, vývoz prázdnych paliet, objednávky tovaru
Zaujímavá a finančne dobre platená práca v automobilovom priemysle
video k pracovnej pozícii:

Informácie pre uchádzača:
Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na určitú dobuPočet mesiacov: 24Pracovný čas: 06:00 - 14:00
14:00 - 22:00
22:00 - 06:00 Zmennosť: trojzmenná Nočná práca: ÁnoSezónna práca: NiePracovné miesto vhodné pre: Absolventa Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 917 €
mesačne Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sférePonúkané výhody: Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:
od 917,- € + príplatky (osobné ohodnotenie 0-20% zo základnej mzdy, nadčas 25% alebo 50% z priemernej mzdy, príplatok - noc 1,43€/hod, poobedná 0,40€/ hod, konti 0,59€/ hod, za prácu v sobotu v zmysle zákonníka práce, za prácu v nedeľu v zmysle zákonníka práce, dochádzka 50,-€ )
Iné výhody
- pracovná zmluva - Plný pracovný úväzok
- stravný lístok alebo príspevok na stravu
- týždenné zálohy
- ubytovanie ZDARMA
- pracovný odev a obuv
- bezplatná právňa poradňa
- bezúročné mikropôžičky
- sociálny program
- rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátorom Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:
Áno

Požadovaný stupeň vzdelania: Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie Prax: aspoň 6 mesiacovZnalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Nie Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť
samostatnosť
tímová práca
organizovanie a plánovanie práce Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť)
pozornosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.