Opatrovateľ/ka

2022-07-18 18:38:28

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
5321001 - Opatrovateľ v zariadení pre staršie osoby a osoby so zdravotným postihnutímPracovná oblasť: Sociálne službyPočet voľných miest: 5Náplň práce: kompletná opatrovateľská starostlivosť o klienta v zariadení pre seniorov
(celková toaleta, pomoc pri roznášaní stravy, pomoc pri kŕmení, dodržiavanie a sledovanie pitného režimu, atď.)

Informácie pre uchádzača:
Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý časZmennosť: nepretržitá Nočná práca: ÁnoSezónna práca: NiePracovné miesto vhodné pre: Absolventa Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 869 €
mesačne Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sférePonúkané výhody: - príplatky za nočné, sviatky, soboty, nedele, preplácanie nadčasov
- polročné, ročné odmeny
- 5 dní dovolenky naviac
- strava len za 0,66 €
- možnosť ubytovania v ubytovni (2-posteľová izba/110€) Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:
Áno

Všeobecne požadované znalosti:
Požadovaný stupeň vzdelania: Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie Prax: bez požiadavky na odbornú praxZnalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Nie Osobnostné predpoklady: trpezlivosť
spoľahlivosť
empatia
sebaovládanie Ďalšie požiadavkyopatrovateľský kurz - 220 hod.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Domov seniorov ARCHA

Iné možnosti práce

Prejsť na inzerát