Picker v sklade s množstvom benefitov a možnosťou ubytovania

2022-03-23 20:40:21

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Staň sa súčasťou poprednej značky slovenských výrobkov! Do spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou mliečnych produktov hľadáme pracovitých ľudí,  ktorí majú záujem o stabilnú a dlhodobú prácu. V prípade záujmu nám neváhajte zaslať životopis.Náplňou práce bude:
- príprava tovaru pre jeho ďalšiu expedíciu k zákazníkovi
- naskladňovanie, preskladňovanie, vyskladňovanie, preberanie a odvoz reklamovaného tovaru
- nakladanie vozidiel diaľkovej prepravy
- hygienicko - sanitačné práce
- starostlivosť o pridelené strojné a technické zariadenia
- práca na 12 hod. zmeny
Benefity a ďalšie výhody:
- zabezpečené ubytovanie s príspevkom od 197€ do 233€ pre mimobratislavských kandidátov
- základná mzda (820€ brutto + odmeny do výšky 29% + príplatky)
- do 29% výkonnostný bonus
- príspevok na stravovanie v hodnote 3,53 €/deň
- odmena za odporučenie pracovníka
- príspevok na dôchodkové sporenie
- mnoho ďalších benefitov
Informácie pre uchádzača:
Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.
Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr
Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.Viac pracovných pozícií nájdete na https://proplusco.sk/praca?utm_source=profesia&utm_medium=recru&utm_campaign=2018-ponukaweb

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti:
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- flexibilita
- ochota pracovať na zmeny

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.

Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť. Oblasť pôsobenia:
Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania Adresa:
PROPLUSCO spol.s r.o.
Staré Grunty 36
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Mgr. Natália Paulenová
Tel: 421950103374

Iné možnosti práce

Prejsť na inzerát