Práca na pokladni v Bratislave, nástup ihneď, 6,53€/hod. + finančný príspevok a stravu 4€

2022-03-09 15:44:18

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Náplňou práce bude:
- blokovanie tovaru na pokladni, správne vydávanie hotovosti zákazníkovi
- zodpovednosť za dopĺňanie tovaru na predajnej ploche
- práca v sklade predajne
- prívetivosť a bezkonfliktný prístup k zákazníkomPrax v obchode podmienkou, je nutné mať platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami.Zmeny sú ranné: 07:00-14:00, poobedné 13:00-21:00 alebo celodenné.
Zmeny si vyberáte podľa Vašich preferencií a možností. Možnosť privyrobenia si popri svojom zamestnaní.
Benefity a ďalšie výhody:
- finančný príspevok na stravu - 4 eur
- práca na trvalý, skrátený pracovný pomer
- poskytneme Vám dôkladné zaučenie, pri ktorom Vás individuálne povedie skúsený kolega

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov:
Áno

- vek 18 rokov
- čistý výpis z registra trestov (vybavíte na ktorejkoľvek pošte)
- platný (nie viac ako 2 roky od vydania) zdravotný preukaz (vybavíte u obvodnej lekárky alebo sa nám ozvite a my Vám pomôžeme s vybavením)
- zodpovedný prístup k práci
- skúsenosť z obchodu
- príjemné a ústretové vystupovanie
- schopnosť tímovej spolupráce
- ochota k fyzickej práci

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,

- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,

- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta

- Ponúkneme vám inú prácu, ak vám tá aktuálna nebude vyhovovať. Oblasť pôsobenia:
Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania Kontaktné údaje:
Mgr. Barbora Kollárová
Prešovská 38/B, Bratislava, 82102