Pracovník strážnej služby Bratislava

2022-07-11 17:42:26

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
5414005 - Pracovník fyzickej ochrany majetku (strážnik)Pracovná oblasť: Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníciPočet voľných miest: 10Náplň práce: Ponúkame prácu - pracovník strážnej služby na objekt v Bratislave. Práca sa vykonáva na 12 hodinové smeny od PO-NE od 6:00-18:00h a od 18:00-06:00h. Pracovná pozícia je vhodná aj pre ZŤP alebo invalida. Požadujeme preukaz odbornej spôsobilosti a bezúhonnosť. Nástupný plat 4 Eur/hod. v čistom + stravný lístok. Nástup ihneď. TEL: 0919420999 e-mail: email

Informácie pre uchádzača:
Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý časNočná práca: ÁnoSezónna práca: NiePracovné miesto vhodné pre: Absolventa Zdravotne znevýhodneného Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 4 €
za hodinu Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sféreZdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:
Áno

Požadovaný stupeň vzdelania: Základné vzdelanie Prax: bez požiadavky na odbornú praxZnalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Áno

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
AMG Security s.r.o.