Právnik

2022-10-26 15:18:42

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Chcel/a by si sa posunúť v oblasti práva a zaujímaš sa o to, ako funguje poisťovníctvo v tomto smere?Pridaj sa do nášho príjemného a dynamického tímu, pošli nám Tvoje CV a vzdelávaj sa ďalej v oblasti práva!Čo bude Tvojou náplňou práce?- podávanie žalôb a vyjadrení pre súdy, riadnych a mimoriadnych opravných prostriedkov, uzatváranie súdnych zmierov – - - zastupovanie spoločnosti v súdnych konaniach

- zastupovanie v konkurzných a exekučných konaniach

- podávanie trestných oznámení, zastupovanie spoločnosti ako poškodeného pred orgánmi činnými v trestnom konaní (polícia, súdy)

- poskytovanie právneho poradenstva podľa potrieb a požiadaviek ostatných organizačných útvarov spoločnosti - výklad - právnych predpisov, vypracúvanie právnych analýz, stanovísk a odporúčaní

- komunikácia s klientmi, ich právnymi zástupcami, poisťovňami, advokátskymi kanceláriami a exekútorskými úradmi

- plnenie ďalších povinností vyplývajúcich z interných predpisov a pokynov nadriadeného
Benefity a ďalšie výhody:
- Od radosti skáče, kto neplatí za gastráče - v hodnote 4,80 € Ti gastráče platíme my.

- Pre tvoj relax robíme MAX - ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti ju nie len poskytneme ale Ti na ňu aj prispejeme.

- Pracujeme pilne a najmä flexibilne - a s home officom nemáme problém.

- Mať voľna viac je najviac – preto Ti dáme extra 5 dní voľna naviac.

- Máš podporu aj v časoch náporu - psychická pohoda je dôležitá preto sa môžeš pravidelne zúčastňovať rôznych stretnutí a diskusií zameraných na duševné zdravie.

- Ako sa na poisťovňu patrí, svojich si zaopatrí - ponúkame Ti zvýhodnené produkty Generali ako aj zľavy u našich partnerov.

- Ak sa chceš zlepšovať môžeš na sebe pracovať – prostredníctvom Akadémie Generali alebo na rôznych školeniach a seminároch, ktoré organizujeme.

- A veľa iného.
Informácie pre uchádzača:
Pozícia je obsadzovaná ako zástup počas MD/RD.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Vhodné pre absolventov:
Áno

Iné znalosti:
Microsoft Excel, Microsoft Outlook
- znalosť anglického jazyka - min. B2

- vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)

- pokročilá znalosť MS Excel

- samostatnosť a zodpovedný prístup k práci

- prax v odbore výhodou

Na slovenskom trhu pôsobíme už 26 rokov. Sme univerzálnym poisťovateľom poskytujúcim produkty životného aj neživotného poistenia, či už fyzickým alebo právnickým osobám. Našim cieľom je neustále monitorovať požiadavky trhu, prinášať kvalitné a inovatívne produkty a poskytovať svojim klientom prvotriedne služby, tak pri finančnom poradenstve, ako aj v prípade, že nastane poistná udalosť. Oblasť pôsobenia:
Neživotné poistenie Adresa:
Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu
Lamačská cesta 3/A
Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Slovenská republika
www.generali.sk/
Kontaktné údaje:
Lamačská cesta 3/A, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 84104, Slovenská republika