React developer

2022-04-11 15:52:44

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme kolegov pre vývoj frontendových aplikácií v Reacte pre rôzne komerčné projekty.

Aktuálne máme projekt pre komerčného klienta, kde budete vyvíjať inštalačnú responzívnu appku, klientský dashboard, aj management appku pre celé riešenie. Všetky aplikácie budú v Dockeri. O backend sa starajú iní naši kolegovia. Ďalej môžete pracovať frontende v oblasti streamingových služieb (vrátane live streamingu) a iné.Viac detailov o jednotlivých projektoch Vám predstavíme radi osobne na pohovore
Benefity a ďalšie výhody:
13.plat
Informácie pre uchádzača:
Vaše CV prosím posielajte emailom na adresu dubec @ solit.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

Vhodné pre absolventov:
Áno

Vhodné pre občana z Ukrajiny:
Áno

Dodávka softvérových služieb, softvérový vývoj na základe požiadaviek zákazníka, komplexné IT riešenia, konzultácie v oblasti IT, outsourcing. Oblasť pôsobenia:
Ostatné informačné služby i. n. Adresa:
SoliT, s.r.o.
Trnavská cesta 106
Bratislava
Slovenská republika
www.solit.sk
Kontaktné údaje:
M. Dubec
Trnavská cesta 106, Bratislava, 821 01, Slovenská republika
Tel: 0905 750 878