Servisný technik

2022-09-12 21:32:14

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- vykonávanie servisnej činnosti na výťahoch

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventov:
Nie

Vhodné pre mladistvého:
Áno

Vodičský preukaz:
B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť PROFI Výťahy s.r.o. vznikla dňa 7.11.2013. Táto spoločnosť bola založená zamestnancami obchodného oddelenia spoločnosti ThyssenKrupp Výťahy, s.r.o.Spoločnosť PROFI Výťahy s.r.o. je jediným a výhradným distribútorom a dodávateľom zdvíhacej techniky (výťahy, eskalátory, travelátory a iné zdvíhacie zariadenia) nemeckého koncernu ThyssenKrupp na Slovensku.Tím skúsených pracovníkov poskytuje kompletnú starostlivosť o zákazníka od poradenskej činnosti, projektového spracovania návrhu riešenia, dodávky, montáže a uvedenia namontovaného zdvíhacieho zariadenia do prevádzky podľa predpisov platných v Slovenskej republike. Oblasť pôsobenia:
Oprava strojov Adresa:
PROFI Výťahy s.r.o.
Nové záhrady 1/13A
Bratislava
Slovenská republika
www.profivytahy.sk
Kontaktné údaje:
Jaroslav Jenčo
Drieňová 34, Bratislava, 82102, Slovenská republika

Iné možnosti práce

Prejsť na inzerát