Telefonický operátor pre banku! Bratislava alebo Nitra (Ref. č.: 1-6-40276)

2022-05-25 13:16:12

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre jedného z TOP zamestnávateľov v Bratislave hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Telefonického operátora. Pýtate sa, čo presne pozícia zahŕňa? Sú to nasledovné oblasti:- cca 4 hodiny denne budete ,,na telefóne" s firemnými klientmi
- popritom budete pracovať v interných systémoch a robiť priebežné administratívne úkony
- hlavnou zodpovednosťou však bude predaj firemných produktov už existujúcim klientom - žiadne cold calls sa nekonajú
- rátať môžete tiež s dôkladným tréningom, takže sa niet čoho báť
Benefity a ďalšie výhody:
- Na obed nemusíme ďaleko. Rozvoniava nám tu Cantina.
- Gastrokartu nabíjame 5 eurami na deň a to aj keď ste na dovolenke.
- Oddych je dôležitý. Preto vám dáme o 5 dní dovolenky navyše.
- Parkovanie nemusíte riešiť. U nás zaparkujete bez problémov autom, bicyklom, kľudne aj kolobežkou.
- Vaše zdravie je dôležité. Pomôžeme vám pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti.
Informácie pre uchádzača:
Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.
Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventov:
Nie

Všeobecne požadované znalosti:
Hľadáme kandidáta, ktorý:
- je komunikatívny, dynamický a rád pracuje s ľuďmi
- nebojí sa s ľuďmi telefonovať a pomôcť im s tým, čo potrebujú
- nebojí sa predaja
- je proaktívny a učenlivý

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Iné možnosti práce

Prejsť na inzerát