Účtovníčka/účtovník

2022-05-04 13:42:15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- evidencia a účtovanie prijatých faktúr

- príprava a účtovanie interných dokladov

- práca s pokladňou, účtovanie pokladničných dokladov

- účtovanie bankových výpisov

- príprava platobných poukazov

- vystavenie faktúr a ich zaúčtovanie

- inventarizácia súvahových účtov

- práca so štátnou pokladnicou

- vykonávanie aktivít a príprava prehľadov na základe požiadaviek priameho nadriadeného

- kontrola dodržania interných procesov a predpisov v oblasti účtovnej agendy
Benefity a ďalšie výhody:
- flexibilná pracovná doba

- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce

- príspevok zamestnávateľa do III. piliera

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

Vhodné pre absolventov:
Áno

Iné znalosti:
Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word
- skúsenosti s ekonomickým programom Softip výhodou

- skúsenosti s účtovníctvom ROPO výhodou

- znalosť účtovných predpisov a princípov

- schopnosť pracovať v tíme

- bezúhonnosť, samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

- pracovné skúsenosti vo verejnej správe výhodou

- znalosť Zákona č. 523/2004 Z. z. o rozpočtových pravidlách verejnej správy a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (agentúra NASES) je príspevková organizácia Ministerstva investícii, regionálneho rozvoja a informatizácie.Medzi hlavné úlohy agentúry patrí najmä:

Rozvoj a prevádzka centrálnej komunikačnej infraštruktúry slovenskej republiky.

Rozvoj a prevádzka služieb Ústredného portálu verejnej správy - slovensko.sk.

Rozvoj a prevádzka mnohých ďalších informačných systémov verejnej správy.

Rozvoj a prevádzka systémov informačnej bezpečnosti a systémov na ochranu kybernetického priestoru. Oblasť pôsobenia:
Ostatné telekomunikačné činnosti Adresa:
Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby
Ulica Kollárova 543/8
Trnava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Silvia Vašková
Ulica Kollárova 543/8, Trnava, 91702, Slovenská republika