Vrátnik – informátor (dlhodobá brigáda)

2022-03-24 09:19:26

ID:
SK323969

Termín:
dlhodobá brigáda

Kde:
Bratislava

Odmena:
4,50 € (hod.)

Popis:
Hľadáme novú posilu na pozíciu: vrátnik – informátor v rámci areálu Mlynské Nivy našej dcérskej spoločnosti Doprastav Services.

Hlavnou náplňou práce bude:
- kontrola vjazdu a výjazdu motorových vozidiel, nákladných aut a autobusov,
- kontrola parkovania v areáli a koordinácia v spolupráci s hlavným informátorom v areáli,
- v prípade neprítomnosti hlavného informátora možnosť jeho zastupovania počas celej pracovnej doby.

Brigáda je vhodnejšia skôr pre mužov, dôchodcov. Pracovná doba iba počas pracovných dní od 09:00 do 13:00 (čas sa môže meniť v prípade potreby).

Ponúkame možnosť dlhodobej spolupráce.

Zmluvný vzťah:
Dohoda o vykonaní práceDohoda o pracovnej činnosti

Požiadavky:
- skúsenosť na pozícii vrátnika výhodou
- spoľahlivosť
- zodpovednosť a chuť pracovať
- príjemné vystupovanie a komunikácia