Výrobný pracovník vo výrobe omietkových zmesí v Bratislave s množstvom benefitov!

2023-01-23 21:46:17

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
obsluha výrobnej linky,

zabezpečenie prísunu a výmeny materiálu na výrobnú linku,

vykonávanie priebežnej kontroly kvality výrobkov,

označovanie a balenie výrobkov,

starostlivosť o čistotu strojov a zariadení,

práca na 1-2 zmeny (podľa sezóny), parkovanie zabezpečené,

práca na trvalý pracovný pomer do kmeňa spoločnosti na dobu neurčitú.
Benefity a ďalšie výhody:
Dbáme na to, aby sa naši zamestnanci cítili pri vykonávaní svojej práce komfortne, preto im ponúkame:

* príjemné pracovné prostredie

* stabilnú prácu a motivujúce finančné ohodnotenie

* pracovný pomer na dobu neurčitú

* pracovnú zmluvu do kmeňa od začiatku pracovného pomeru

* odmenu pri životnom jubileu 250€

* odmenu pri pracovnom jubileu od 150€ do 1000€

* príspevok pri svadbe zamestnanca 250€

* príspevok pri narodení dieťaťa 250€

* príspevok na rekreáciu do výšky 275€

* stravné lístky v hodnote 5€ (zamestnanec si prispieva na hodnotu lístka 1€)

* úrazové a životné poistenie

* možnosť investovať do kapitálu spoločnosti s 50% príspevkom zamestnávateľa

* príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – 3.pilier

* nákup stavebného materiálu za zvýhodnené zamestnanecké ceny

* kartu Multisport

* 100% hradenú PN pri hospitalizácii zamestnanca počas prvých 10 dní

* odmeny pri úspechoch a dobrých finančných výsledkoch spoločnosti

* kompletné zaškolenie, rozvoj a kariérny rast

* podporu kariérneho rastu a internej mobility

* podporu mladých talentov v programe Young Talents

* firemné raňajky

* Dni zdravia

* teambuildingové aktivity

* vianočný večierok

* vitamínové balíčky

* pitný režim a kávu zdarma
Informácie pre uchádzača:
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk

Vhodné pre absolventov:
Nie

Výhodou skúsenosť s VZV

AMMT s.r.o., Slovenská Personálna agentúraV súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom AMMT, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 53258339 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.skSpoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. Oblasť pôsobenia:
Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania Adresa:
AMMT s.r.o.
Špitálska 4
Nitra
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Šimanská
Špitálska 4, Nitra, 94901, Slovenská republika
Tel: +421948590500