
Pomerom 50 percent sa delia rezidentské a abonentské karty medzi mesto a mestské časti, bonusové karty ostávajú mestu. BRATISLAVA. Minuloročné výnosy Bratislavy z rezidentského parkovania PAAS predstavujú 2,5 milióna eur. Ako uviedla hovorkyňa mesta Dagmar Schmucková, ide o príjmy mesta bez pokút, pričom ďalších 800-tisíc eur predstavovali príjmy pre mestské časti.
„Pomerom 50 percent sa delia rezidentské a abonentské karty medzi mesto a mestské časti, bonusové karty ostávajú celé mestu," vysvetlila Schmucková.Príjmy z PAAS podľa Schmuckovej investovali do nákladov súvisiacich s prevádzkou systému, ako zavádzanie zón a ich kontrola, registrácie, zákaznícka podpora či prevádzka IT systémov.Súvisiaci článok
Súvisiaci článok Petržalka rozšírila reguláciu parkovania ...
