Zsolt Simon: My sme neprehrali volebný súboj, ale ekonomický. Nemali sme toľko peňazí ako strany so štátnym príspevkom alebo oligarchmi v pozadí

1. októbra 2023

Hrdo sa hlásime k maďarskej komunite, ale Maďari nám nestačia, hovorí predseda strany Maďarské fórum Zsolt Simon. Sledujte rozhovory, analýzy a postrehy po včerajších predčasných voľbách.

Viac o parlamentných voľbách 2023

– Kompletné výsledky volieb 2023 minúta po minúte– Pozrite si podrobné výsledky volieb 2023 na tomto odkaze—Výsledky v krajoch: Bratislava, Košice, Prešov, Žilina, Nitra, Banská Bystrica, Trenčín, Trnava– Volebnú noc sme sledovali ONLINEPodporou profesionálnej žurnalistiky na Aktuality.sk podporujete budúcnosť kvalitného spravodajstva a publicistiky. S použitím kódu “navyse12” môžete teraz získať ročné predplatné iba za 12 eur. Táto symbolická suma nám pomôže šíriť našu tvorbu aj medzi tých, ktorí si to aktuálne nemôžu dovoliť. Ako poďakovanie od nás dostanete aj náš bestseller FICO – Posadnutý mocou s podpisom autora. Prečítajte si politický príbeh o víťazovi volieb. 
...

0

Celý článok na www.aktuality.sk
BAportal.sk © 2010-2020 | Všetky práva vyhradené | All rights reserved | BAportal.sk