Polícia obvinila muža, ktorý podpálil bufet a altánok v Petržalke

10.09.24

Obvinený je umiestnený v cele policajného zaistenia. BRATISLAVA. Polícia zadržala muža, ktorý má na svedomí marcový požiar bufetu a júnový požiar altánku pri kostole v Petržalke.Ako informuje bratislavská policajná hovorkyňa Jana Šimunková, vyšetrovateľ obvinil 38-ročného Eduarda K. z Bratislavy za trestný čin poškodzovania cudzej veci. Zároveň spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie. Obvinený je aktuálne umiestnený v cele policajného zaistenia.

Prvý požiar vypukol začiatkom marca v skorých ranných hodinách v bufete v časti Janíkov dvor.Podpaľač najprv zapálil stoličku pri vchodových dverách, neskôr prisunul pod prístrešok bufetu plastový kontajner na papier, ktorý tiež zapálil. Požiar sa postupne presunul na bufet, pričom zhorela jeho čelná stena, interiér a ďalšie veci a tovar nachádzajúce sa vo...

0

Celý článok na bratislava.sme.sk
BAportal.sk © 2010-2020 | Všetky práva vyhradené | All rights reserved | BAportal.sk