
K zrážke malo dôjsť počas toho, ako vodič vozidla prechádzal cez koľajisko električiek. Policajti Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave boli dnes krátko pred 18.30 hod. vyslaní na Nábrežie armádneho generála Ludvíka Svobodu, kde na križovatke so Žiškovou ulicou došlo k dopravnej nehode motorového vozidla a električky.Podľa doposiaľ zistených informácií k ich zrážke malo dôjsť počas toho, ako vodič vozidla prechádzal cez koľajisko električiek, informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave Jana Šimunková.Pri zrážke sa zranil vodič motorového vozidla a jeho ďalší štyria spolujazdci. Všetci boli prevezení do bratislavských nemocníc.U oboch vodičov bola vykonaná dychová skúška s negatívnym výsledkom. Aktuálne sa na mieste vykonávajú prvotné úkony.Presné príčiny a okolnosti dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania.Správu budeme aktualizovať.
