
12. sep 2024 o 12:26
I
Vrakuňa sa vraj zmenila, zabýval sa tu aj prezident. To, že bol Pentagon takmer tridsať rokov centrom drogovej scény Bratislavy, nebolo podľa starostu Vrakune MARTINA KURUCA fér. Komunitu dílerov a drogových užívateľov rozpustil zriadením policajnej stanice v spolupráci s primátorom Bratislavy Matúšom Vallom. „Teraz, keď to už nie je problémom Vrakune, ale aj Astronomickej, Nív a lokality 500 bytov, sa to možno začne konečne riešiť. Kým sa však toho nechytí štát, drogová činnosť tu zostane, je to celosvetový problém, ktorý len tak nezmizne," hovorí.
Starosta, ktorý v minulosti pôsobil aj ako poslanec v parlamente za stranu SDKÚ-DS, sa teraz sústreďuje na zveľaďovanie verejného priestoru, opravu škôl a...
