Bratislava chce rozšíriť PAAS o ďalšiu lokalitu v Novom Meste

15.09.24

Návrh projektu chce obyvateľom priblížiť 17. septembra. BRATISLAVA. Hlavné mesto plánuje tento rok spustiť ďalšiu, v poradí štvrtú zónu regulovaného parkovania v bratislavskom Novom Meste. Má ísť o lokalitu NM2 - Teplická, ktorá je ohraničená ulicami Vyhnianska cesta, Sliačska, Smikova a Kukučínova.

Návrh projektu organizácie dopravy chce obyvateľom priblížiť 17. septembra. Informuje o tom na webovej stránke www.paas.sk, ktorá je venovaná projektu regulovaného parkovania.Súvisiaci článok

Súvisiaci článok Bratislava zaviedla novú podmienku pri používaní bonusovej parkovacej karty Čítajte Dopravný návrh chcú zástupcovia hlavného mesta a mestskej časti predstaviť obyvateľom 17. septembra o 17.00 h online s možnosťou kladenia otázok. Pripomienky alebo otázky k návrhu projektu...

0

Celý článok na bratislava.sme.sk
BAportal.sk © 2010-2020 | Všetky práva vyhradené | All rights reserved | BAportal.sk