
Traja vodiči boli za priestupky vyriešení v blokovom konaní. BRATISLAVA. Bratislavskí policajti zastavili počas uplynulého víkendu viacero vodičov, ktorí prekročili maximálnu povolenú rýchlosť na cestách.Polícia o tom informovala na sociálnej sieti."V sobotu (8. 2.) to bol 30-ročný vodič osobného motorového vozidla značky BMW, ktorý po Dolnozemskej ceste v Bratislave jazdil rýchlosťou 136 kilometrov za hodinu, čím prekročil dovolenú rýchlosť o 66 kilometrov za hodinu," uviedli policajti.
Dvoch vodičov zastavili pri jazde vysokou rýchlosťou v nedeľu (9. 2.). Najskôr to bol 24-ročný muž, ktorý po Púchovskej ulici v Bratislave jazdil rýchlosťou 105 kilometrov za hodinu.V obci tak prekročil povolenú rýchlosť viac ako dvojnásobne.Neskôr policajti zastavili vodiča na diaľnici D1 smerom do Trnavy. V úseku s maximálnou...
