
Prejazdný je len ľavý jazdný pruh. BRATISLAVA. Vodiči stratia v piatok ráno v kolóne na diaľnici D1 na vjazde do Bratislavy zo Senca hodinu. Na 13. kilometri je tam prepadnutá vozovka a prejazdný je len ľavý pruh.Na sociálnej sieti na to upozornila Zelená vlna STVR.Kolónu hlási aj na starej Seneckej ceste za Bernolákovom smerom do Bratislavy. Zdržanie je tam 20 minút. Vodiči si 15 minút postoja aj na diaľnici D2 za Stupavou smerom do Bratislavy.
Dopravný servis hlási tiež nehodu na vjazde do bratislavských Vajnôr z Chorvátskeho Grobu. Vodiči sa zdržia desať minút.
Doprava
Odoberať tému
Odoberať
...
