Rakúšan vošiel do cesty policajnej hliadke. Bol pod vplyvom alkoholu

04.03.25

Vodiča umiestnili do cely policajného zaistenia. BRATISLAVA. Polícia obvinila 25-ročného Dominika A. z Rakúska za prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Za volantom nafúkal 1,85 promile. Informovala o tom bratislavská krajská policajná hovorkyňa Silvia Šimková.

Obvinený muž v skorých ranných hodinách v nedeľu šoféroval auto po Ulici M. Sch. Trnavského v smere na Saratovskú ulicu v Bratislave, pričom sa prudko a vo vysokej rýchlosti otočil s vozidlom do protismeru."Hliadkou štvrtého bratislavského okresu bol v tom čase spozorovaný a zastavený na Harmincovej ulici v smere na diaľnicu D2," uviedla Šimková.Vodiča umiestnili do cely policajného zaistenia, kde s ním po vytriezvení vykonali policajti ďalšie potrebné úkony. "Po predchádzajúcom súhlase prokurátora a po vypočutí si obvinenia bol 25-ročný Dominik A....

0

Celý článok na bratislava.sme.sk
BAportal.sk © 2010-2020 | Všetky práva vyhradené | All rights reserved | BAportal.sk