
Na Sibírskej hygienička zatvorila telocvičňu. Cez strechu pretekala vlhkosť. BRATISLAVA. Bratislavské Nové Mesto plánuje viacero rekonštrukcií svojich školských zariadení. Najväčšia investícia v tomto roku poputuje do Základnej školy (ZŠ) s materskou školu na Sibírskej ulici. Informoval o tom starosta Nového Mesta Matúš Čupka.
„Na Sibírskej sa nedávno udiala taká nešťastná udalosť, že nám hygienička zatvorila telocvičňu, keďže tam cez strechu pretekala vlhkosť," priblížil starosta.Ako dodal v priebehu nasledujúcich týždňov dokončia rekonštrukciu nevyhovujúcej strechy a súčasťou prác bude aj rekonštrukcia vnútorných priestorov telocvične. V rámci ZŠ Sibírska plánujú tiež významné investície do školskej jedálne a kuchyne.Ďalším projektom je ZŠ s materskou školou na Odborárskej ulici. V tomto...
