
Bratislava má podľa Martina Winklera najdrahších smetiarov na svete. Mestský poslanec a kandidát na primátora upozornil na zmluvu, ktorú považuje za galaktický lup a ukážkový príklad plytvania peňazí Bratislavčanov.
„Na základe mojich zistení má Bratislava najdrahších smetiarov na svete," uviedol s tým, že mestská firma OLO podpísala katastrofálnu zmluvu, podľa ktorej má za dovoz jedného smetiara zo zahraničia platiť 50-tisíc eur.
Spoločnosť OLO má nedostatok smetiarov, preto vypísala inzerát, na ktorí sa podľa Winklera hlásia bratislavskí a slovenskí smetiari. „Nikto im však neodpovedá, keďže zamestnanci personálneho oddelenia dostali pokyn, aby s nimi nekomunikovali," uviedol Vallov odporca s tým, že viacerí z týchto záujemcov o prácu ho kontaktovali. Na základe ich odmietnutí sa...
