
Bratislava má podľa Martina Winklera najdrahších smetiarov na svete. Mestský poslanec a kandidát na primátora upozornil na zmluvu, ktorú považuje za galaktický lup a ukážkový príklad plytvania peňazí Bratislavčanov. „Na základe mojich zistení má Bratislava najdrahších smetiarov na svete," uviedol s tým, že mestská firma OLO podpísala katastrofálnu zmluvu, podľa ktorej má za dovoz jedného smetiara zo zahraničia platiť 50-tisíc eur.
Foto: SITA, Andrea Mezeiová
Martin Winkler počas tlačovej besedy na tému: Škandál roka s províziami v Bratislave, pred budovou Generálnej prokuratúry SR. Bratislava, 3. december 2025.
Spoločnosť OLO má nedostatok smetiarov, preto vypísala inzerát, na ktorí sa podľa Winklera hlásia bratislavskí...
