
Bratislavská mestská spoločnosť OLO - Odvoz a likvidácia odpadu reagovala na vyjadrenia kandidáta na primátora Martina Winklera o premrštenej cene za zamestnávanie zahraničných pracovníkov. Winkler v stredu uviedol, že na základe verejne dostupnej zmluvy OLO zamestnáva najdrahších smetiarov na svete a za dovoz jedného zamestnanca zo zahraničia platí agentúre 50-tisíc eur mesačne.
Hovorkyňa OLO Zuzana Balková konštatuje, že sprostredkovanie zahraničných zamestnancov agentúrou bolo realizované formou verejného obstarávania.
Súvisiaci článok
Winkler na Valla vytiahol podozrivú zmluvu. Nevie čítať s porozumením, reaguje primátor
...
