BRATISLAVA: Spoločnosť OLO reaguje na tvrdenia o predražených zamestnancoch

04.12.25

Bratislavská mestská spoločnosť OLO - Odvoz a likvidácia odpadu reagovala na vyjadrenia kandidáta na primátora Martina Winklera o premrštenej cene za zamestnávanie zahraničných pracovníkov. Winkler v stredu uviedol, že na základe verejne dostupnej zmluvy OLO zamestnáva najdrahších smetiarov na svete a za dovoz jedného zamestnanca zo zahraničia platí agentúre 50-tisíc eur mesačne.

Agentúra vyhrala súťaž

Hovorkyňa OLO Zuzana Balková konštatuje, že sprostredkovanie zahraničných zamestnancov agentúrou bolo realizované formou verejného obstarávania.

Súvisiaci článok

Winkler na Valla vytiahol podozrivú zmluvu. Nevie čítať s porozumením, reaguje primátor

...

0

Celý článok na www.sme.sk
BAportal.sk © 2010-2020 | Všetky práva vyhradené | All rights reserved | BAportal.sk