Oszkár Világi končí na poste generálneho riaditeľa Slovnaftu

05.12.25

Spoločnosť prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.Po dvoch desaťročiach došlo v spoločnosti Slovnaft k výmene generálneho riaditeľa a predsedu predstavenstva. Na týchto funkciách skončil Oszkár Világi a od decembra ich prevzal Gabriel Szabó. Világi zostáva aktívny v rámci skupiny MOL ako člen najvyššieho výkonného výboru a ako člen predstavenstva spoločnosti MOL. Vo funkcii výkonného generálneho riaditeľa a člena predstavenstva Slovnaftu pokračuje Marek Senkovič. V piatok o tom informoval Slovnaft.

Nový líder Slovnaftu

Nový generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Gabriel Szabó patrí medzi najskúsenejších manažérov Skupiny MOL. Popri výkone nových mandátov v spoločnosti Slovnaft bude pokračovať aj vo funkcii viceprezidenta Skupiny MOL pre Downstream. Szabó vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave a Podnikovohospodársku fakultu v Košiciach. Do Slovnaftu nastúpil v roku 2001 a postupne prešiel...

0

Celý článok na www.aktuality.sk
BAportal.sk © 2010-2020 | Všetky práva vyhradené | All rights reserved | BAportal.sk