BRATISLAVA: V pondelok skolabovala doprava v hlavnom meste, Vallo reaguje

09.12.25

V pondelok 8. decembra ochromil Bratislavu rozsiahly dopravný kolaps a nekonečné kolóny. Primátor hlavného mesta Matúš Vallo zdôvodnil neúnosnú situáciu opravou diaľnice a viacerými haváriami. „Tento dopravný kolaps ukázal, ako udalosti na bratislavských diaľniciach v správe Národnej diaľničnej spoločnosti (NDS) môžu reťazovo upchať celé mesto," uviedol Vallo na sociálnej sieti.

Kolaps odštartovala nehoda pri Sitine

Problém podľa neho začal ešte pred rannou dopravnou špičkou, keď na D2 za tunelom Sitina do pristaveného vozíka NDS narazilo auto.

Súvisiaci článok

Na D2 pri tuneli Sitina sa stala nehoda. Úsek bol neprejazdný

Čítajte viac
...

0

Celý článok na www.sme.sk
BAportal.sk © 2010-2020 | Všetky práva vyhradené | All rights reserved | BAportal.sk