
Igor je na dôchodku, jazdí pre zábavu a drobný privýrobok a sám seba nevníma len ako vodiča. „Momentálne sa beriem ako profesionálny vodič, hoci predtým som vodiča nikdy nerobil – skôr ako profesionálny vodič a amatérsky sociológ,“ hovorí. Juraj naproti tomu jazdí v Bratislave už roky a sám si nastavil pravidelný denný režim – jazdí hlavne cez deň a vozí firemnú klientelu. Obaja boli medzi dvadsiatimi partnerskými vodičmi z celého Slovenska, ktorí sa stretli na úplne prvom Driver fóre organizovanom Boltom.
Každý z nich má iný dôvod, prečo si sadá za volant. Igora bavia hlavne ľudia. „Najviac ma baví spoznávať ľudí, sledovať, akí sú všetci iní, a rozprávať sa s nimi. Som tým úplne nadšený, veľmi ma to baví. Dokonca si o tom píšem denník, je to naozaj zaujímavé, mal som už možno osemtisíc zákazníkov,“ opisuje. Aj preto jazdí radšej cez deň ako v noci: „Jazdil som aj v...
