Vedúci/a zmeny - MF

18. októbra 2020

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

AKÁ BUDE VAŠA PRÁCA U NÁS?
Jednoducho povedané, ako vedúci/a zmeny sa staráte o to, aby náš obchod prinášal ten najlepší zážitok z nakupovania našim zákazníkom. A ako konkrétne to vyzerá?

  • Zákazníci vždy dostanú produkty, ktoré potrebujú.
  • Zákazníci sú rýchlo a pohodlne vybavení na pokladni.
  • Zákazníci odchádzajú z obchodu spokojní.
  • Obchod vyzerá dobre a čisto.

Ale nebojte sa, nenecháme vás v tom samých. Budete koordinovať tím kolegov, ktorí vám s týmito úlohami pomôžu. Budete s nimi denne spolupracovať, riadiť ich, koučovať a poskytovať spätnú väzbu.

Upresnenie platových podmienok:

1185

Iné výhody:

PREČO U NÁS BUDETE RADI PRACOVAŤ ?

  • Sme skvelý tím, ktorý si pomáha a podporuje sa
  • Nemusíte byť odborníkom - všetko, čo potrebujete vedieť, vás naučíme
  • Budete cítiť, že vaše práca dáva zmysel a uľahčujete život ostatným
  • Práca špecialistu nemusí byť konečnou pozíciou - podporujeme kariérny rast a ponúkame rôzne možnosti rozvoja
  • Ponúkame 10% zľavu na každý nákup v Tescu (po 3 mesiacoch pracovného pomeru)
  • Organizujeme veľa akcií pre zamestnancov, ktorých sa môžete zúčastniť aj so svojou rodinou a deťmi

Termín nástupu do práce:

dohodou

Termín ukončenia výberového konania:

10.11.2020

Druh pracovného pomeru:

hlavný

Informácie pre uchádzača:

V ČOM JE PRÁCA V TESCU ŠPECIÁLNA?
Naši kolegovia sú v priamom kontakte s tými, pre ktorých toto všetko robíme - našimi zákazníkmi. Každý deň sa staráme o ich spokojnosť. Ľahko spoznáme, že robíme svoju prácu dobre; spokojného zákazníka neprehliadnete.

Požiadavky na zamestnanca

Všeobecne požadované znalosti:

BEZ ČOHO SA NEZAOBÍDETE?

  • Ste schopný riadiť a motivovať tím
  • Radi pracujete v tíme a fajn atmosféra je pre vás dôležitá
  • Dokážete zachovať chladnú hlavu aj pri riešení neočakávaných situácií
  • Dokážete vidieť predajnú plochu očami zákazníka tak, aby si vždy odniesol skvelý zážitok z nakupovania
  • Ste schopný stanovovať si priority a robiť rozhodnutia

Zdá sa vám práca u nás zaujímavá? Poďme sa o tom porozprávať!
Prihláste sa! Stačí kliknúť na ’odpovedať

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej BritániiTesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme takmer 160 obchodov rôznych formátov – od extra, cez hypermarkety, supermarkety, expresy po obchodné domy a donášku potravín domov. Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile, optiky a lekárne. So svojimi 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Oblasť pôsobenia:

Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach

Adresa:

TESCO STORES SR, a. s.
Cesta na Senec 2
Bratislava
Slovenská republika

Reaguj na ponuku

Prejsť na inzerát