Atraktívna práca na TPP. Vodič sk. B - Devínska Nová Ves, Volkswagen! s možnosťou ubytovania a nástupom ihneď! (Ref. č.: 018/MA/SKM010/2021) STARSTAFF, s.r.o.

8. apríla 2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Príjmeme zručných a zodpovedných pracovníkov do logistickej spoločnosti v Devínskej Novej Vsi, ktorých úlohou bude:- Bezchybné, včasné a kvalitné zásobovanie zvereného projektu

- Vykladanie a nakladanie elektrického vláčika

- Prevoz materiálu z bodu A do bodu B

- Zásobovanie jednotlivých pracovísk

- Dovoz prázdnych vagónov

- Plnenie úloh zadaných nadriadeným

- Dodržiavanie pravidiel bezpečnosti a čistoty na pracovisku
Benefity a ďalšie výhody:
- práca na hlavný pracovný pomer

- možnosť dlhodobej práce

- príspevky za nočné zmeny, nadčasy a sviatky

- možnosť zabezpečenia ubytovania

- príspevok na ubytovanie alebo príspevok na dopravu do zamestnania

- stravné lístky

- bohatý sociálny program a sociálne benefity

Informácie pre uchádzača:
V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu:Súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“):Ako uchádzač o zamestnanie týmto udeľujem súhlas so spracúvaním a uchovávaním svojich osobných údajov (uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v profesijnom životopise, osobnom dotazníku, prípadne osobných údajov získaných pri osobnom pohovore) prevádzkovateľom STARSTAFF, s. r. o., so sídlom Galvaniho 7/D Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04, IČO: 47177594 . Poskytnuté údaje budú spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade s Nariadením GDPR. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 5 rokov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Zároveň prehlasujem, že ma prevádzkovateľ oboznámil o povinných informáciách a právach dotknutej osoby v čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov:
Áno

Vodičský preukaz:
B

Všeobecne požadované znalosti:
- fyzická zdatnosť

- zodpovednosť

- samostatnosť

- odolnosť voči stresu

- schopnosť dodržiavať dochádzku

- pracovné návyky

- disciplína

- zodpovedný prístup k práci

- lojalita, bezkonfliktnosť, motivácia

- ochota učiť sa novým veciam

- manuálna zručnosť

- dobrý zdravotný stav

- prax v automobilovom priemysle vítaná

- termín nástupu IHNEĎ po pohovore

- prax na VZV - vítaná

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu predovšetkým v Slovenskej republike. Prostredníctvom svojich dcérskych spoločnosti však expandujeme nie len v rámci SR, ale pripravuje aj otvorenie pobočiek v zahraničí. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite. Oblasť pôsobenia:
Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnanie na dobu určitú Adresa:
STARSTAFF, s. r. o.
Galvaniho 7/D
Bratislava - mestská časť Ružinov
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
STARSTAFF, s. r. o. - pobočka Malacky
Pezinská 5102, Malacky, 90101, Slovenská republika
Tel: 0908 052 838

  • Si zodpovedná/ný a účtovníctvo máš v malíčku? Hľadám hlavného účtovníka do prestížnej medzinárodnej spoločnosti so sídlom v Humennom. (Ref. č.: 031/RC/SKM005/2021)
    Humenné

  • Všeobecný praktický lekár pre poprednú ambulanciu pre dospelých (Ref. č.: 034/RC/SKM033/2021)
    Bratislava

  • SUPER PRÁCA NA ŽIVNOSŤ. Vodič sk. B - Devínska Nová Ves, Volkswagen! S možnosťou ubytovania a nástupom ihneď! (Ref. č.: 013/MA/SKM010/2021)
    Slovenská republika, Bratislavský kraj, Bratislava

  • Práca v Malackách - s ubytovaním! Nástupný plat až do výšky 1035,- € a zabezpečená doprava! Vhodná pre ženy - Trimovanie skiel, meranie, lepenie (Ref. č.: 017/MA/SKM019/2021) STARSTAFF, s.r.o.
    Slovenská republika, Bratislavský kraj, Okres Malacky, Malacky
Prejsť na inzerát