Život, ktorý si vždy chcel. Obchodný zástupca/ online konzultant

8. apríla 2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadám šikovných ľudí do svojho tímu.

Presne tých , ktorí nesedia len doma pred telkou a nadávajú na cely svet aký je nespravodlivý.

Hľadám ľudí , ktorí vedia rozmýšľať aj do budúcnosti a žijú aktívny život.

Ponukám prácu v mladom dynamickom tíme.

Chceš naštartovať svoju kariéru ? Nechceš byt už ten ktorý sa musí spoliehať na druhých ?

Chceš sa v prvom rade spoliehať sám na seba ?

Rád sa učíš nove veci ?Ak si hovoríš, že inzeraty tohto druhu si videl veľa- krát, ale nikdy si nereagoval na pracovú ponuku , tak toto je ten spávny moment zmeniť svoj život.Viem, to lebo sám som to zažil a vieš čo je na tom najkrajšie? Svoj život stále žijem

podľa vlastných pradstáv aj v období , keď si ľudia / firmy musia uťahovať opasky.Poď a pridaj sa k nám.Ponukám – flexibilný pracovný čas ( samozrejme po dostatočnom zaškolení ) nič nie je hneď.

Nadštandardne ohodnotenie ( ideálne je keď človek vie za čo robí )

Benefity a ďalšie výhody:
• kariérny rast spravodlivo nastavený pre každého rovnako

• dynamické prostredie medzinárodnej spoločnosti

• všetci sme si rovní, nehráme sa tu na "šéf a podriadený"

• príjemný kolektív, kolegovia sú naša druhá rodina

• vzdelávací program - vzdelávanie a osobnostný rast máme v DNA

• výhodné mobilné paušály

• príspevok na operatívny leasing vozidla

• pravideľné motivačné súťaže o zaujímavé ceny

Najlepším:

• zaplatíme dovolenku aj 4x do roka, teraz ju nevyužiješ ale ona si ťa počká 🙂

• dáme prémiové auto na rok
Informácie pre uchádzača:
Spoločnosť je zastúpením medzinárodnej spoločnosti dlhoročnou históriou ,pôsobiacou na celom svete. Ako špička v obore prinášame na trh štandard služieb z vyspelých západných krajín Európy, ktoré tu nemajú konkurenciu. Zaoberáme sa financiami, správou majetu a zvyšovaním životného štandardu. Klientom ponúkame exkluzívne podmienky a prémiové riešenia.NA NIČ NEČAKAJ A POŠLI SVOJE CV a dohodni si 1.kolo výberového procesu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – stredná škola

Vhodné pre absolventov:
Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť je zastúpením medzinárodnej spoločnosti dlhoročnou históriou ,pôsobiacou na celom svete. Ako špička v obore prinášame na trh štandard služieb z vyspelých západných krajín Európy, ktoré tu nemajú konkurenciu. Zaoberáme sa financiami, správou majetu a zvyšovaním životného štandardu. Klientom ponúkame exkluzívne podmienky a prémiové riešenia. Oblasť pôsobenia:
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia Adresa:
Fialka Finance s. r. o.
Štefana Králika 6170/2
Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Miroslav Fialka
Štefana Králika 6170/2, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, 841 08, Slovenská republika
Tel: 0901911560

Prejsť na inzerát