Práca vo výrobe v Bratislave s dopravou po trase Sološnica-Rohožník-Kuchyňa-Jablonové-Lozorno-Stupava do Devínskej Novej Vsi. Prax nepotrebujete.

2021-05-25 13:19:21

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- montovanie dielcov a zapájanie káblov na linke.
Benefity a ďalšie výhody:
- zabezpečené bezplatné ubytovanie v Bratislave
- stravné v hodnote cca 50 €/mesiac ešte pred výplatou priamo na Váš účet
- poskytujeme zálohu
K platu môžete ešte získať:
- odmena za každú zvládnutú pracovnú pozíciu, mesačne do výšky 130 €
- osobitná odmena za nadčas 20-120 €
- osobitný príplatok za zmennosť
- bonusová zložka do 300 €/mesiac
- 13-ty a 14-ty plat už po 6 mesiacoch

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov:
Áno

Všeobecne požadované znalosti:
Práca vhodná pre muža
Potrebná základná manuálna zručnosť
Ochota pracovať na 2 a 3 zmeny
Dobrý zdravotný stav

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,

- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,

- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta

- Ponúkneme vám inú prácu, ak vám tá aktuálna nebude vyhovovať. Oblasť pôsobenia:
Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania Kontaktné údaje:
Drozda Lukáš
Opletalova 88, Bratislava, 84107
Tel: 421915715170

  • Práca na VZV s ubytovaním v Nitre
    Banskobystrický kraj

  • Operátor/ka v elektrotechnickom priemysle - Vráble - zabezpečená doprava
    Vráble

  • Práca so zásobami, chystanie komponentov podľa požiadavky. Pre ženy aj mužov. Nitra
    Okres Nitra, Nitra

  • Práca s ubytovaním zdarma v Nitre. Mzda 905 EUR + 15% variabilna zložka.
    Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Bratislava, Okres Malacky, Okres Pezinok, Senec, Okres Dunajská Streda, Okres Galanta, Okres Hlohovec, Okres Piešťany, Okres Senica, Okres Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Okres Ilava, Okres Myjava, Okres Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Okres Prievidza, Púchov, Okres Trenčín, Okres Komárno, Okres Levice, Okres Nitra, Okres Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Bytča, Okres Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Okres Liptovský Mikuláš, Okres Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Okres Tvrdošín, Okres Žilina, Banská Bystrica, Okres Banská Štiavnica, Brezno, Okres Detva, Okres Krupina, Okres Lučenec, Poltár, Okres Revúca, Okres Rimavská Sobota, Okres Veľký Krtíš, Okres Zvolen, Okres Žarnovica, Okres Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Okres Kežmarok, Okres Levoča, Medzilaborce, Okres Poprad, Okres Prešov, Okres Sabinov, Snina, Okres Stará Ľubovňa, Okres Stropkov, Okres Svidník, Okres Vranov nad Topľou, Gelnica, Košice, Okres Michalovce, Okres Rožňava, Sobrance, Okres Spišská Nová Ves, Okres Trebišov, Okres Košice-okolie, Žilina, Nitra, Trenčín, Martin, Poprad, Prievidza, Zvolen, Michalovce, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Komárno, Levice, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Piešťany, Trebišov, Čadca, Dubnica nad Váhom, Rimavská Sobota, Vranov nad Topľou, Dunajská Streda, Pezinok, Hlohovec, Senica, Nové Mesto nad Váhom, Žiar nad Hronom, Rožňava, Malacky, Handlová, Kežmarok, Stará Ľubovňa, Sereď, Galanta, Skalica, Detva, Levoča, Šamorín, Sabinov, Revúca, Veľký Krtíš, Myjava, Moldava nad Bodvou, Svidník, Holíč, Nová Dubnica, Stupava, Fiľakovo, Stropkov, Kolárovo, Štúrovo, Banská Štiavnica, Šurany, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Stará Turá, Modra, Krompachy, Vráble, Veľký Meder, Sečovce, Krupina, Vrútky, Svit, Turzovka, Kráľovský Chlmec, Liptovský Hrádok, Hriňová, Hnúšťa, Hurbanovo, Nová Baňa, Trstená, Šahy, Tornaľa, Želiezovce, Krásno nad Kysucou, Spišská Belá, Lipany, Žarnovica, Nemšová, Veľký Šariš, Vrbové, Rajec, Dobšiná, Svätý Jur, Ilava, Gabčíkovo, Kremnica, Sládkovičovo, Gbely, Šaštín-Stráže, Sliač, Brezová pod Bradlom, Bojnice, Medzev, Strážske, Turany, Nováky, Trenčianske Teplice, Tisovec, Leopoldov, Giraltovce, Vysoké Tatry, Spišské Podhradie, Hanušovce nad Topľou, Čierna nad Tisou, Tlmače, Spišské Vlachy, Jelšava, Podolínec, Rajecké Teplice, Spišská Stará Ves, Modrý Kameň, Dudince
Prejsť na inzerát