Šéfuj sám sebe ! Prevádzkuj obchodík potravín MALINA

2021-05-31 22:10:05

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Ponúkame Vám možnosť spolupráce formou franchisingu - franchising je spôsob, ako si ľahko a s minimálnym rizikom splniť sen o vlastnom podnikaní. S franchisingovou licenciou si podnikateľ kupuje právo používať našu silnú značku, ktorá už na trhu dokázala, že je schopná zaujať širokú populáciu a generovať zaujímavé zisky.Budete zodpovedný za:

- riadenie a vedenie tímu predavačov na svojej prevádzke v Bratislave

- plnenie stanovených plánov a cieľov

- správne objednávanie tovaru

- zabezpečovanie spokojnosti zákazníka, kvality obsluhy na predajni, poradenstvo zákazníkom

- sledovanie cien, sledovanie trhu a vývoja konkurencie

- kontrola skladových zásob a výsledkov inventúr, optimalizácia skladových zásob

- pokladničnú evidenciu, evidenciu dochádzky, evidenciu príjmu a výdaja tovaru

- merchandising - výzdobu, promočné akcie

- kontrola kvality a vzhľadu predávaného tovaru

- účasť na poradách vedenia spoločnosti

- riešenie sťažností a reklamácií

- zabezpečenie čistoty a poriadku v prevádzke

- hmotná zodpovednosť, evidencia, inventarizácia a ochrana majetku

- prevádzka je navonok jednotná zo značkou Potravín Malina

- Potraviny Malina Ti dajú potrebné know-how

- Ty ako franšízant vkladáš svoje úsilie do úspechu prevádzky a našej značky

Benefity a ďalšie výhody:
Potrebné know-how značky Potraviny MALINA

Technické i prevádzkové vybavenie obchodu

Výhody etablovanej značky

Minimálna vstupná investícia

Garancia minimálnej mesačnej odmeny, po prevzatí vlastnej prevádzky

Variabilná zložka v závislosti od dosahovaných výsledkov a tržieb

Možnosť podieľať sa na tvorbe sortimentu

Bezplatné školenie v plnom rozsahu

Ponúkame možnosť vyskúšať si najskôr prácu v Maline, kým sa rozhodnete pre plnú franchisu

Rôzne možnosti riešenia danej situácie - postupná transformácia – zamestnanec - SZČO -samostatná vlastná s.r.o.

Na začiatku/po dohode vieme prevziať všetky administratívne záležitosti, povolenia, vrátane účtovníctva, príjmu tovaru, personálnej agendy

Vieme vypomôcť aj s našimi kolegami, kým sa nepostavíte na vlastné nohy

Individuálna zmluva v závislosti od lokality, veľkosti prevádzky, možností záujemcu

Možnosť navrhnúť aj svoj vlastný priestor ako novú prevádzku

Firemné oblečenie, zamestnanecká zľava na nákup so zľavou v celej sieti

IT podpora, licencie, pokladničný software

Centrálna podpora s nákupom produktov, tvorba plánogramov
Informácie pre uchádzača:
Prosíme Vás, aby ste nám v prípade záujmu zaslal životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventov:
Nie

Vodičský preukaz:
B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme sieť už 28 moderných, útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní k zákazníkom, ktorú máme v pláne aj naďalej rozširovať, čo umožňuje našim zamestnancom uplatniť sa aj na iných pozíciách, rozvíjať ich talent a vedomosti a kariérne rásť. Oblasť pôsobenia:
Ostatný maloobchod s potravinami v špecializovaných predajniach Adresa:
Potraviny MALINA, s. r. o.
Gorkého 12
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Miriama Turčaniková
Gorkého 12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01, Slovenská republika
Tel: +421910610786

Prejsť na inzerát