Začni ako predajca v malých potravinách MALINA a po zaškolení postúp vyššie!

2021-06-06 19:27:31

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- vybudovať si priateľské/susedské vzťahy so zákazníkmi

- aktívne ponúkať výhodné nákupy , ktoré urobia radosť

- vytvárať emócie, zážitky, budovať profesionalitu a kontakt so zákazníkom

- schopnosť aktívne počúvať a vyhovieť potrebám a očakávaniam zákazníka

- mať vždy čerstvý tovar (pečivo, zákusky, bagety a dobrú kávičku)

- zabezpečiť dostupnosť tovaru

- dbať o čistotu svojej predajne

- dodržiavať pracovné procedúry a postupy

- vzdelávať sa a rozvíjať

- fyzická zdatnosť - práca s tovarom (príjem)

- časová flexibilita od 05:00-23:00 hod. (práca na zmeny)

- práca na zmeny ranná/poobedná

- práca aj cez víkendy (+ príplatok)

- naše predajne sa nachádzajú iba v BA (Petržalka, Nové mesto, Staré mesto Ružinov, Rača)

Benefity a ďalšie výhody:
BONUSOVÝ a MOTIVAČNÝ SYSTÉM:

+ dochádzkový bonus

+ motivačné bonusy za plnenie mesačných plánov (aktívny predaj)

+ príspevok na cestovné pre zamestnancov, ktorí dochádzajú denne viac ako 30 km

+ finančný príspevok na stravu nad rámec zákona

+ príplatky za soboty + 1,79 EUR, nedele +3,580 EUR

+ preplácanie nadčasov

+ 20% zľavová kartička na nákup v potravinách Malina (po skúšobnej dobe)

+25% zľavová kartička na nákup v potravinách Malina (po roku)

+ odmena za nového kolegu

+ narodeninovy darček - poukážka na nákup v MALINE

+ čerstvá kávička špeciálne pre Teba len za 0,10 €KARIÉRNY SYSTÉM:

- preplácané individuálne zaškolenie

- kariérny postup na pozíciu školiteľ, zástupca vedúceho predajne , veduci predajne,

centrálne pozície

- prepracovaný systém nadstavbového školenia (aktívny predaj, zákaznícka

skúsenosť...)

- rodinná atmosféra :)SYSTÉM BUDOVANIA PRACOVNÝCH VZŤAHOV:

- príspevok na športové aktivity formou Multisport karty

- vianočný večierok, teambuildingové akcie

- možnosť výberu pracovného miesta v blízkosti bydliska

- stabilná práca v modernej, rozvíjajúcej sa mladej spoločnosti
Informácie pre uchádzača:
Prosím Vás, aby ste nám najprv ZASLALI Váš životopis. Vybraným uchádzačom sa ozveme do 3 pracovných dní s pozvaním na osobný pohovor. Zvyšným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov:
Áno

Všeobecne požadované znalosti:
Vek min. 18 rokov a bezúhonnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme sieť už 28 moderných, útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní k zákazníkom, ktorú máme v pláne aj naďalej rozširovať, čo umožňuje našim zamestnancom uplatniť sa aj na iných pozíciách, rozvíjať ich talent a vedomosti a kariérne rásť. Oblasť pôsobenia:
Ostatný maloobchod s potravinami v špecializovaných predajniach Adresa:
Potraviny MALINA, s. r. o.
Gorkého 12
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Miriama Turčaniková
Gorkého 12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01, Slovenská republika
Tel: +421910610786

Prejsť na inzerát