Strategický nákupca

2021-06-11 11:23:35

Náplň práce

Máš angličtinu v malíčku, si skúsený nákupca a vyjednávaš vždy len tie najlepšie podmienky? Využi svoje schopnosti v medzinárodnej spoločnosti a staň sa členom globálneho tímu nákupcov!Tvojou náplňou práce bude:

- zastrešovanie celého nákupného procesu

- aktívny sourcing nových dodávateľov

- osobná, telefonická či e-mailová - komunikácia s dodávateľmi

- participácia na negociáciách v anglickom jazyku

- vyjednávanie cien, dohadovanie kontraktov, množstva objednaných tovarov a pod.

- plnenie stanovených cieľov

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:- skúsenosť v oblasti strategického nákupu – PODMIENKA (aktívny sourcing, vyjednávanie cien, komunikácia so stakeholdermi)

- mal by si mať skúsenosť s nákupom z oblasti HR, marketing, logistické služby alebo priame/raw materiály

- anglický jazyk C1 – PODMIENKA

- komunikatívnosť

- hľadáme sebavedomého človeka, ktorý sa nebojí na sebe pracovať a chce sa stále rozvíjať

Benefity

Spoločnosť ponúka mnoho zaujímavých benefitov ako:

- 13. plat

- refferal bonus

- zľavy na produkty

- Home office (aj po skončení pandémie)

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Prejsť na inzerát