Administratívna podpora na oddelenie procurement (Ref. č.: 1-1-37046/PF)

2021-09-09 01:16:16

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť hľadáme kandidáta, ktorý by chcel naštartovať svoju kariéru na pozíciu Junior Buyer. Na danú pozíciu nepotrebuješ ani predchádzajúce skúsenosti. Pokiaľ sa nájdeš v náplni práce nižšie, budeme radi ak nám pošleš svoje CV.- Zabezpečovanie dodávania tovaru zákazníkom
- Aktualizácia a nastavovanie parametrov nákupnej databázy spoločnosti
- Prijímanie, potvrdzovanie a spracovanie objednávok od externých zákazníkov
- Spracovanie vráteného tovaru
- Koordinácia a sledovanie zásielok
- Spracovanie faktúr
Benefity a ďalšie výhody:
Benefity, ktoré spoločnosť ponúka: - Dni voľna nad rámec zákona (dovolenka navyše, extra voľno pri svadbe, narodení dieťaťa)
- Wellness Friday - Každý druhý piatok skorší odchod z práce
- Cestovné poistenie v prípade služobnej cesty
- Zdravotný balíček služieb
Informácie pre uchádzača:
Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Vhodné pre absolventov:
Nie

Všeobecne požadované znalosti:
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Vysokoškolské vzdelanie - minimálne Bc. stupeň vzdelania
- Veľmi dobrá úroveň anglického jazyka (min. úroveň B2)
- Znalosti programu Excel - VLOOKUP, kontingenčné tabuľky
- Skúsenosti s programom Work and Travel, Erasmus + sú veľkou výhodou
- Komunikatívny absolvent s chuťou riešiť problémy týkajúce sa náplni práce

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie. Kontaktné údaje:

Nám SNP 1, Bratislava, 81101

Prejsť na inzerát