Asistent/-ka oddelenia nákupu

2022-03-09 12:38:24

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáš prácu v administratíve? Si samostatný a precízny, vieš myslieť analyticky a v exceli si doma? Komunikácia ti nerobí problém, skôr naopak, si rád s ľuďmi v dennodennom kontakte? Máme pre teba zaujímavú prácu, kde sa okrem tabuliek a štatistík stretneš taktiež so zaujímavými ľuďmi..- komunikácia s dodávateľmi, logistickými centrami, aj s kolegami z iných krajín
- spracovanie objednávok a faktúr
- vedenie agendy súvisiacej s nákupom tovaru
- príprava reportov podľa pokynov nadriadeného
Benefity a ďalšie výhody:
Istotu stabilnej práce a k nej patriacu zaujímavú mzdu,
Dlhodobé vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk (expert - C2)

Vhodné pre absolventov:
Áno

Vodičský preukaz:
B

Iné znalosti:
Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
- Komunikatívnosť
- Analytické myslenie
- Organizačná schopnosť
- Vyjednávacia schopnosť
- Samostatnosť
- Flexibilita

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,

- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,

- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta

- Ponúkneme vám inú prácu, ak vám tá aktuálna nebude vyhovovať. Oblasť pôsobenia:
Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania Kontaktné údaje:
Ďurtová Lenka
Prešovská 38, Bratislava, 82102
Tel: 421917862022