Počítanie tovaru na nočne inventúre, mzda 4,20€ hod/brutto+1,43€ nočný príplatok/hod/brutto

2022-03-09 13:40:01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Nočná inventúra - práca a manipulácia s tovarom v obchodnom reťazci
- prepočítavanie tovaru a následné skenovanie prepočítaného tovaru
Benefity a ďalšie výhody:
- vyplácanie na týždennej báze na bankový účet
Informácie pre uchádzača:
- práca a manipulácia s tovarom v obchodnom reťazci
- mzda 4,20 brutto + 1,43 nočný príplatok
- v prípade odpracovania 6 inventúr prináleží dochádzkový bonus +0,50hod/brutto
- občiansky preukaz
- preukaz poistenca
- číslo bankového účtu
- platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami - nie starší ako 2 roky od dátumu vystavenia (ak ho nemáte, pomôžeme Vám s vybavením)
- ak ste študent, tak potvrdenie o návšteve školy
- čistý výpis registra trestov
- vek nad 18 rokov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk (začiatočník - A2)

Vhodné pre absolventov:
Áno

- vek nad 18 rokovOsobnostné predpoklady:
- Schopnosť prevziať zodpovednosť
- Ochota k fyzickej práci
- Ochota pracovať v noci
- plniť pokyny nadrianedého

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,

- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,

- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta

- Ponúkneme vám inú prácu, ak vám tá aktuálna nebude vyhovovať. Oblasť pôsobenia:
Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania Kontaktné údaje:
Stela Benková Rybárová
Prešovská 38/B, Bratislava, 82102