Do výroby v Bratislave hľadáme strojníka formovania! Ponúkame mzdu 1340! (Ref. č.: 4-18-39751)

2022-03-09 21:56:56

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Si strojník/čka a hľadáš prácu v potravinárskom priemyslie? Máme pre teba pracovnú ponuku!Tvojou pracovnou náplňou bude:
- obsluha strojov na formovacom úseku linky
- nastavovanie a zaznamenávanie parametrov písomnou aj elektronickou formou.
- zodpovednosť a povinnosť vykonávať činnosť podľa pokynov tím lídra.
- kontrola sít a magnetov
- príprava a načerpávanie hmoty podľa typu výroby
- príprava nalievacích zariadení
- príprava a násyp surovín, znalosť aróm a ich bezpečného používania
Práca v 2,3,4 zmenovom režime.V prípade záujmu nám pošlite životopis, alebo zavolajte na t.č. 0902 909 289 alebo 0902 985 060, radi Vám povieme viac informácii.
Benefity a ďalšie výhody:
- dochádzkový bonus 10 % z priemernej mesačnej mzdy
- výkonnostný bonus
- osobné ohodnotenie
- nadštandardné príplatky
- rizikové príplatky
- zabezpečené ubytovanie v rámci Bratislavy
- stravné lístky v hodnote 3,83€
- stravovanie v podnikovej jedálni
- kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi
- zvýhodnený nákup výrobkov v podnikovej predajní
- hradená vstupná lekárska prehliadka + hradené preventívne prehliadky
Informácie pre uchádzača:
Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:
Nie

- Skúsenosti z výroby ( veľká výhoda )
- Nastavovanie strojov, obsluha ovládacích panelov ( podmienka )
- Samostatnosť
Dobrý zdravotný stav - pred nástupom je potrebné absolvovať lekársku prehliadku
- Zodpovednosť
- Ochota pracovať na zmeny

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.