Obchodný manažér pre softwarové riešenia (Ref. č.: 1-23-39178-1)

2022-03-10 01:01:05

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Spoločnosť vytvárajúca informačné (ERP) systémy pre rôzne typy oblastí pôsobenia obsadzuje pozíciu Obchodný manažéra.
Ak máte obchodného ducha, viete využiť svoje skúsenosti a preniesť ich do rôznych odvetvových oblastí v rámci slovenského trhu, neváhajte nám poslať Váš životopis! Radi sa Vám následne ozveme. Priblíženie pracovnej náplne:- Aktívne hľadanie nových klientov pre predaj softwaru spoločnosti
- Riadenie vzťahov so zákazníkmi
- Identifikácia nových potrieb zákazníkov
- Vedenie obchodných stretnutí a príprava produktových prezentácií

Informácie pre uchádzača:
Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:
Nie

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal mať:
- Komunikačné a prezentačné schopnosti
- Skúsenosti v oblasti obchodu minimálne 3 roky sú PODMIENKOU (oblasť IT je výhodou)
- Ochota cestovať v rámci Slovenska (služobné auto aj súkromné účely)
- Znalosť Anglického jazyka
- Samostatnosť
- Zodpovednosť
- Nehľadáme kandidáta/tku z prostredia FMCG!

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.