Pracuj ako pokladník v obchode s nábytkom - Bory

2022-03-10 03:08:07

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
ČO BUDE VAŠOU ÚLOHOU:
- blokovanie tovaru, práca s pokladňou
- školenie je zabezpečené
- prax na pokladni výhodou
Benefity a ďalšie výhody:
- práca je vhodná pre všetkých - aj ako privyrobenie, zmeny si vyberáte

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov:
Áno

- vek nad 18 rokov (práca s hotovosťou)
- čistý výpis z registra trestov

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,

- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,

- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta

- Ponúkneme vám inú prácu, ak vám tá aktuálna nebude vyhovovať. Oblasť pôsobenia:
Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania Kontaktné údaje:
Rybická Lenka
Prešovská 38/B, Bratislava, 82102