Máš platný NVZ, alebo VZV preukaz? Pridaj sa k nám + ubytovanie zdarma + Picker bez preukazu

2022-03-10 05:11:02

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho klienta v Gáni, obsadzujeme pozíciu skladník s platným papiermi NVZ, VZV. Picker - bez preukazu.skenovanie tovaru podľa požiadaviek klienta

ukladanie na paletu, zabalenie podľa požiadaviek klienta

umiestnenie zabalenej palety na úložné miesto
Benefity a ďalšie výhody:
Práca na TPP

Starostlivosť koordinátora

Ubytovanie ZDARMA

Doprava zabezpečená firemným autobusom

Pravidelné zálohy

Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov:
Áno

Platný preukaz NZV, VZV

Prax nutná + skener

Životopis

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Oblasť pôsobenia:
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia Adresa:
Manuvia a.s.
Plynárenská 7/A
Bratislava
Slovenská republika
www.manuvia.sk
Kontaktné údaje:
Zita Havrilová
Plynárenská 7/A, Bratislava, 824 60, Slovenská republika
Tel: 0918918155

  • Získajte stabilnú prácu ako operátor/ka výroby + páry + ubytovanie zabezpečené - Holíč
    Slovenská republika, Bratislavský kraj, Bratislava, Okres Malacky, Okres Skalica, Trnava, Hlohovec, Malacky, Skalica, Holíč

  • Kontrolór kvality v Poprade na 2 zmeny. Volaj 0911 828 207.
    Okres Kežmarok, Okres Levoča, Okres Poprad, Okres Stará Ľubovňa, Okres Spišská Nová Ves

  • Vodič VZV bez papierov, s praxou - Bratislava
    Slovenská republika, Bratislavský kraj, Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Hlohovec, Malacky

  • Operátor/ka výroby v Skalici mzda až 1000€ !Ubytovanie zdarma volaj hneď! Telefonické pohovory!!!