Predavač/ka na plný 38h./týždenne, aj skrátený úväzok 35, 30h./ týždenne v predajni obuvi CCC Bory Mall Bratislava

2022-06-09 11:35:22

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Profesionálny zákaznícky servis, ktorý zahŕňa pomoc zákazníkom predajne CCC vo výbere tovaru, aktívne ponúka tovar a realizuje jeho predaj. Ďalej prezentácia tovaru, jeho príprava k predaju a zabezpečenie bezproblémového chodu predajne v súlade so štandardmi práce CCC.
Benefity a ďalšie výhody:
PRÁCA U NÁS JE AKO KVALITNÁ TOPÁNKA, KTORÁ MÁ:

pevnú a spoľahlivú podrážku = STABILNÁ ZÁKLADNÁ MZDA,

zvršok z pevnej kože = FLEXIBILNÉ OBRATOVÉ PRÉMIE PODĽA VÝKONU,

veľa atraktívnych doplnkov = ŠIROKÁ ŠKÁLA BENEFITOV,

motivačné obratové prémie,

výrazná zamestnanecká zľava na nákup výrobkov v sieti CCC,

jubilejné prémie,

príplatok za odpracované roky,

pravidelné školenia,

pracovnú zmluvu na dobu neurčitú,

odmena za doporučenie nového zamestnanca,

odmena za aktívnu ochranu majetku,

odmena za dobré inventúrne výsledky,

možnosť rýchleho kariérneho rastu,

možnosť kvalitného firemného vzdelávania,

karta Multisport do športových a relaxačných centier.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov:
Áno

UŽ TERAZ VIETE, ŽE:

máte skúsenosti s predajom, alebo veľkú chuť sa do toho pustiť?

ste priateľský, aktívny a nevadí Vám rýchle tempo práce?

máte radi v práci rôznorodosť, kde nie je čas na nudu?

dokážete vytvoriť príjemnú atmosféru a pomôcť nájsť zákazníkom presne to, čo im urobí radosť?

Ak ste na tieto otázky odpovedali áno, potom Vás bude práca v CCC baviť!

Spoločnosť CCC Slovakia, s.r.o. patrí k najrýchlejšie sa rozvíjajúcej sieti predajní s obuvou v Slovenskej republike. V súčasnej dobe má v SR 53 predajní a vo svojej expanzii stále intenzívne pokračuje. Výrobky spoločnosti sú určené pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitnú a módnu obuv za prijateľnú cenu. CCC ponúka obuv pre všetkých – z bohatej ponuky si dámy určite vyberú štýlové lodičky alebo obuv do chladnejšieho počasia, maminky poteší veselá a praktická obuv pre deti a pánom ponúka široký výber kvalitnej obuvi. Sortiment tovaru dopĺňa veľký výber kabeliek, bižutérie a súčasťou stálej ponuky sú taktiež ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky pre starostlivosť o obuv.Viac informácií o spoločnosti a sortimente nájdete na: www.facebook.com/cccslovensko, www.ccc.eu/sk.Na akých pozíciách sa u nás môžete uplatniť:CentrálaCentrála spoločnosti CCC Slovakia, s.r.o. sídli v nákupnom centre Avion v Bratislave a zaisťuje podporu všetkým predajniam v SR. Môžete sa tu uplatniť na administratívnych pozíciách, či na miestach špecialistov. PredajneNa predajniach môžete získať uplatnenie na pozíciách: predavač/pokladník, senior - predavač/pokladník, zástupca vedúceho predajne a vedúci predajne, pokiaľ máte zodpovedajúcu prax. Oblasť pôsobenia:
Maloobchod s obuvou a koženými výrobkami v špecializovaných predajniach Adresa:
CCC Slovakia, s. r. o.
Ivanská cesta 16
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Elena Wieja
Ivánska cesta 16, Bratislava, 821 04, Slovenská republika