Servisný Technik - živnosť (Ref. č.: 1-10-39503-2)

2022-06-12 13:23:17

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Máte ukončené vzdelanie v oblasti elektromechaniky no zatiaľ žiadnu prax alebo sa naopak už roky venujete servisu a oprave zariadení? Využite túto príležitosť pracovať na živnosť pre medzinárodnú spoločnosť na pozícii Servisný technik! Vašou náplňou práce bude:- telefonická komunikácia so zákazníkmi
- plánovanie termínov servisov a opráv
- servis zariadení/domácich spotrebičov priamo u zákazníkov
- starostlivosť o zákazníkov v zverenom regióne

Informácie pre uchádzača:
Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventov:
Nie

Úspešný kandidát na túto pozíciu by mal mať:
- ukončené vzdelanie v oblasti elektrotechnika/ elektromechanika alebo predošlú skúsenosť na obdobnej pozícii
- vyhlášku §22 - PODMIENKA
- znalosť anglického jazyka je VÝHODOU
- profesionálne vystupovanie
- vodičský preukaz

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.