Skladový pracovník s preukazom aj bez preukazu VZV (nástupný bonus vo výške 300€)

2022-06-13 10:45:10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Ak máš skúsenosti s prácou s VZV a máš aj jeho platné osvedčenie, si energický a flexibilný, tak neváhaj a poď pracovať ako skladový pracovník.
Nemáš skúsenosti, ale rád by si pracoval v takomto odvetví? Pracovníka radi preškolíme a zaúčime.
Práca je vhodná ako pre mužov, tak aj pre ženy.Čo bude tvojou náplňou práce:
-príjem tovaru
-riadenie vysokozdvižného vozíka typu W a E1/práca na obaľovačke/práca na nízkozdvižnom vozíku
-práca a manipulácia s bremenami v sklade
-práca typom ranné alebo striedanie ranné a nočné zmeny
-mzda v skúšobnej dobe 905 €/brutto/fix/mesačne + variabilná odmena
-mzda po skúšobnej dobe 1030 €/brutto/fix/mesačne + variabilná odmena
Benefity a ďalšie výhody:
-dodatková dovolenka (1-5 dní podľa počtu odpracovaných rokov)
-12. a 13. plat
-dary pri rôznych príležitostiach (narodeniny, svadba, Mikuláš, narodenie dieťaťa)
-Refferal bonus od 600€
-nástupný bonus 300€
-finančná odmena pri odchode do dôchodku podľa počtu odpracovaných rokov
-možnosť vzdelávania a kariérneho rastu
-teambuildingové akcie, bohatý program kultúrnych a športových podujatí
-stravné lístky za poobednú a nočnú zmenu v hodnote 4,50€
-zvýhodnené stravovanie za 1,21€ (jedáleň a bufet v budove firmy)
-nákup firemných a reklamných predmetov za zvýhodnenú cenu
-denný prísun ovocia a zeleniny
-dni zdravia (prednášky, ochutnávka jedla)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov:
Nie

-platný preukaz vodiča vysokozdvižného vozíka
-prax + platné osvedčenie (v prípade, ak platné osvedčenie nemáte, pomôžeme Vám s jeho obnovením a prípadným preškolením)
-čistý výpis registra trestov
-vek nad 18 rokov Osobnostné predpoklady:
- Schopnosť prevziať zodpovednosť
- Ochota k fyzickej práci
- Ochota pracovať v noci, cez víkendy, poprípade sviatky
- Plniť pokyny nadriadeného

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,

- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,

- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta

- Ponúkneme vám inú prácu, ak vám tá aktuálna nebude vyhovovať. Oblasť pôsobenia:
Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania Kontaktné údaje:
Benková Rybárová Stela
Prešovská 38/B, Bratislava, 82102
Tel: 421915715139