Dobrý plat za jednoduchú prácu - NEPÁSOVÁ VÝROBA - výroba komponentov pre automobilový priemysel v Bratislave. Nepotrebujete prax.

2022-06-19 08:50:07

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- obsluha výrobných strojov na pracovisku
- priebežná kontrola kvality výrobkov
- balenie a ukladanie výrobkov
- vedenie jednoduchých záznamov o výrobe
Benefity a ďalšie výhody:
Nástupný plat 800 €/brutto
- zabezpečené ubytovanie, dáme Vám 100 €/mesiac na ubytovanie
- bonus až do 300 €/mesiac
- finančný príspevok na stravu na váš bankový účet
- práca je na trvalý pracovný pomer - istota dlhodobého zamestnania na zmluvu a stabilný príjem
- poskytujeme zálohu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov:
Nie

Všeobecne požadované znalosti:
Práca vhodnejšia pre mužov
Potrebná základná manuálna zručnosť
Ochota pracovať na 3 zmeny
Dobrý zdravotný stav

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,

- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,

- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta

- Ponúkneme vám inú prácu, ak vám tá aktuálna nebude vyhovovať. Oblasť pôsobenia:
Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania Kontaktné údaje:
Mrvová Denisa
Opletalova 88, Bratislava - Devínska Nová Ves, 84107
Tel: 421915856328

  • Operátor/ka v Zlatých Moravciach
    Nitriansky kraj, Okres Levice, Okres Nitra, Zlaté Moravce

  • Skladový pracovník s preukazom aj bez preukazu VZV (nástupný bonus vo výške 300€)
    Bratislava

  • Vodič VZV - retrakár
    Bratislava, Okres Pezinok, Senec, Okres Hlohovec, Okres Piešťany, Trnava

  • Poď pracovať do Košíc ako operátor! Mzda 900€! UBYTOVANIE ti zabezpečíme ZDARMA! Prax nie je nutná!
    Košický kraj, Snina, Košice, Okres Michalovce, Okres Rožňava, Vranov nad Topľou, Svidník, Stropkov, Kráľovský Chlmec, Strážske

Iné možnosti práce

Prejsť na inzerát